Правила проживання у готелі “Театральний”

(правила безпечного та ефективного користування засобом розміщення)

Порядок поселення у Готель і оплати послуг Готелю

 1. Режим роботи Готелю цілодобовий.
 2. Встановлена у Готелі розрахункова година — 12:00 за київським часом, поселення в готель: з 14:00.
 3. Готель застосовує добову оплату готельних послуг.
 4. При розміщенні дітей віком до 7 років із батьками в одному номері без надання додаткового ліжко-місця, плата за проживання дітей не стягується, надається сніданок для дитини. При розміщені дітей віком до 2 років безкоштовно надається дитяче ліжечко.
 5. Для відвідування сторонніми особами проживаючих у номері адміністрацією Готелю встановлено час з 09:00 по 23:00. Сторонні особи (відвідувачі), що залишаються у номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в службі прийому та розміщення і оплатити проживання у відповідності до затверджених Готелем тарифів.
 6. Плата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в готелі прейскуранту цін на проживання. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в національній грошовій валюті-гривні. Оплата за проживання стягується попередньо у вигляді 100% передоплати. При проживанні Гостя менше ніж 24 години, оплата стягується за добу, незалежно від часу поселення. При поселенні в готель з 00:00 до 06:00 – сплачується 100% від вартості номера за одну добу, при заїзді з 06:00 до 12:00 (ранній заїзд) та у разі затримки виїзду гостя після розрахункової години з 12:00 до 21:00 (пізній виїзд) – стягується додаткова оплата у розмірі згідно діючих тарифів:
         
  Номер категорії Ранній заїзд Пізній виїзд
  Одномісне розміщення грн, з ПДВ Двоміснe розміщення грн, з ПДВ Одномісне розміщення грн, з ПДВ Двоміснe розміщення грн, з ПДВ
  STANDARD

  SINGLE RO/Стандарт одномісний без сніданку

  550   550  
  STAND SINGLE BB/ Стандарт одномісний зі сніданком 680   550  
  STAND SINGLE НВ/ Стандарт одномісний  зі сніданком та вечерею 680   800  
  STAND SINGLE FВ/ Стандарт одномісний  зі сніданком, обідом та вечерею 870   800  
  STAND DOUBLE RO/ Стандарт Дабл без сніданку 750 925 750 925
  STAND DOUBLE BB/ Стандарт Дабл зі сніданком 880 1185 750 925
  STAND DOUBLE HB/ Стандарт  зі сніданком та вечерею 880 1185 1000 1425
  STAND DOUBLE FB/ Стандарт  зі сніданком, обідом та вечерею 1070 1565 1000 1425
  STAND TWIN RO/

  Двомісний Твін без  сніданку

  750 925 750 925
  STAND TWIN BB/

  Двомісний Твін зі  сніданком

  880 1185 750 925
  STAND  TWIN HB/ Стандарт  зі сніданком та вечерею 880 1185 1000 1425
  STAND  TWIN FB/ Стандарт  зі сніданком, обідом та вечерею 1070 1565 1000 1425
  BUSINESS STAND BB/

  Бізнес стандарт зі сніданком

  1010 1315 880 1055
  BUSINESS STAND HB/ Бізнес стандарт  зі сніданком та вечерею 1010 1315 1130 1555
  BUSINESS STAND FB/ Бізнес стандарт  зі сніданком, обідом та вечерею 1200 1695 1130 1555
  JSUITE BB/        

   Напівлюкс зі сніданком

  1130 1435 1000 1175
  JSUITE НВ/ Напівлюкс  зі сніданком та вечерею 1130 1435 1250 1675
  JSUITE FВ/ Напівлюкс  зі сніданком, обідом та вечерею 1320 1815 1250 1675
  SUITE BB/               

   Люкс зі сніданком

  1590 1895 1460 1635
  SUITE НВ/ Люкс  зі сніданком та вечерею 1590 1895 1710 2135
  SUITE FВ/ Люкс  зі сніданком, обідом та вечерею 1780 2275 1710 2135

  При необхідності продовжити період проживання, Гість повинен попередити адміністратора і внести передоплату за замовлену кількість діб. Якщо така передоплата не зроблена, адміністрація готелю має право відмовити в продовженні терміну проживання.

 7. У вартість номера не включений туристичний збір, введений адміністрацією міст України. Туристичний збір сплачується окремо
 • Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

 • Платники збору: Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, а якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.
 • Визначення термінів «Резидент» та «Нерезидент» регламентується підпунктами 14.1.213. та 14.1.122. пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України.

 • Туристичний збір не включений у вартість номера і сплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати. Обов’язковою умовою для звільнення від оплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді і / або надання його сканкопії при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений в рахунок при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена до відділу бронювання сканкопія наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений в рахунок.

 • Групи осіб, які звільняються від сплати туристичного збору:

– Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, які мають при собі відповідні документи та особи, які їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого для осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю)

– Ветерани війни, які мають при собі відповідне посвідчення (в тому числі учасники АТО).

– Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мають при собі відповідне посвідчення.

– Особи, які прибули за путівками (курсівками) в санаторії та пансіонати, які мають при собі путівку.

–  Діти віком до 18 років.

–  Особи, які постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір.

 1. Плата за проживання повністю повертається лише в разі своєчасного анулювання замовлення – не пізніше, ніж за 1 добу до дати запланованого заїзду. При не заїзді або анулюванні замовлення менше ніж за 24 години до розрахункового часу – плата за першу добу проживання не повертається.
 2. У разі раннього виїзду Гостя, Готель не повертає здійснену ним передоплату за проживання.
 3. Номер (місце) в готелі надається Гостю після пред’явлення паспорта або іншого документа, що засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, що його замінює, та віза на право перебування в Україні (якщо інше не передбачено чинними двосторонніми угодами), свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особове посвідчення або військовий квиток, посвідчення, яке видане за місцем роботи Гостя, та ін.) і після оплати готельних послуг. АдміністраціяГотелю залишає за собою право відмовити у наданні послуг Гостям, які не надали посвідчення особи або відмовилися здійснити оплату.
 4. Ранній заїзд або пізній виїзд надаєтьсяГостям тільки за наявності в Готелі вільних місць і за відсутності заявок на аналогічні дати у відповідності до прейскуранту Готелю.
 5. Бронювання номерів – попереднє замовлення, яке було зроблене до початку доби запланованої дати заїзду (але не раніше 6 місяців до дати заїзду). Встановлюється наступний порядок бронювання:
 • заявка, уточнення заявки;
 • виставляється рахунок на оплату (в т. ч. факсом або електронною поштою) або здійснюється оплата через сайт готелю teatr-hotel.com;
 • після оплати рахунку готель видає письмове підтвердження бронювання номеру з готовністю до 14:00 в день заїзду.
 1. Виїжджаючи з номера, Гість зобов’язаний здати ключ і провести повний розрахунок на ресепшн, включаючи телефонні переговори, послуги пральні і т. д. Адміністрація рекомендує гостям при плануванні часу виїзду враховувати необхідний для перевірки номера час (5-10 хвилин).
 2. У разі розміщення у номері домашніх тварин Гість має сплатити встановлену Готелем додаткову плату.
 3. Готель гарантує гостям дотримання конфіденційності. Гості Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і готельних номерів. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії та зберігається. Відеоспостереження здійснюється в цілях безпеки осіб, їх майна, майна готелю. Готель залишає за собою право надавати на запит уповноважених державних органів всі необхідні їм відомості та інформацію.
 4. Адміністрація рекомендує Гостям під час відпочинку закривати двері номера. Особливо цінні речі (гроші, коштовності тощо), які мають компактні розміри і можуть бути легко винесені, можна здати на зберігання в сейф, який знаходиться на ресепшн. За нездані цінності адміністрація готелю відповідальності не несе. У разі пропажі особистих речей із номера, Гість зобов’язаний негайно повідомити адміністрацію для прийняття необхідних заходів щодо їх пошуку.
 5. Якщо Гість бажає, щоб його не турбували, він може повісити на ручці дверей зовні табличку з написом «Не турбувати!», яка входить до комплектації номера. На зворотному боці таблички виконаний надпис «Прошу прибрати!».
 6. Парковка автотранспорту дозволена біля центрального входу на вул. Троїцька (Чекістів), 23 (безкоштовно) та у внутрішньому дворі готелю з відео наглядом (за додаткову плату).
 7. Інформація про додаткові платні та безкоштовні послуги, які надаються в готелі, знаходиться в інформаційній папці номеру.
 8. Відгуки та пропозиції по роботіГотелю можна залишити у адміністратораГотелю або на сайті готелю.

Протягом проживання у Готелі забороняється:

– залишати у номері сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера;

– зберігати у номері громіздкі предмети, легкозаймисті, вибухові та вогненебезпечні речовини і предмети;

–  користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера;

–  викидати сміття, інші предмети через балкони, вікна Готелю;

–  палити в номерах, холах і приміщеннях Готелю;

–  заносити на територію Готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров’я оточуючих;

–  переставляти і виносити меблі з номера Готелю;

–  порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території Готелю під дією наркотичних засобів.

–  заподіювати шкоду майну готелю;

– розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації їх перебування в Готелі.

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів» паління (тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів) в Готелі заборонено. Адміністрація Готелю залишає за собою право повідомити компетентні органи про порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації. Штраф за паління – 300 грн. Дозволено курити в спеціально відведених місцях (біля центрального входу, на балконах в номерах та на балконах на поверсі).

 

У разі втрати, знищення або пошкодження майна Готелю Гість у повному обсязі компенсує його у відповідності з внутрішніми документами Готелю.

 

Якщо Гість неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших Гостей, Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення).

 

 

Бажаємо Вам приємного відпочинку!