All Travel – надійний партнер готелю “Театральний”.

02/08/2021 13:53

У період активної бізнес діяльності співробітники багатьох компаній вдаються до послуг агентств ділового туризму. Одним з наших партнерів, серед таких агентств, є компанія All Travel Group. Більше 5 років ми розміщуємо гостей агентства в готелі Театральний, надаючи їм повний перелік послуг, починаючи від бронювання номерів, закінчуючи орендою залів під конференції і банкети.

Спеціалізація компанії:

– Організація ділових поїздок (авіаквитки, залізничні квитки, автобусні квитки, VIP-послуги в аеропорту, готелі, транспортні послуги, візи, страховки, прийом іноземних делегацій);

– Організація конференцій та заходів (конференції, семінари, тренінги, воркшопи, корпоративи, свята, командоутворення, інсентіва).

Основна мета агентства ділового туризму All Travel Group – це оптимізація процесу організації ділових поїздок співробітників компаній, а також економія тимчасових і грошових ресурсів.

Працювати з агентством ділового туризму досить просто, необхідно лише підписати договір і обговорити грошові ліміти на поїздки.

Багато років менеджери All Travel Group обслуговують ТОП компанії України і міжнародних гігантів, надаючи їм якісний сервіс і спеціальні тарифи на всі види послуг.

Готель Театральний і All Travel Group є партнерами, тому з повною впевненістю рекомендуємо команду Олл Тревел, як кваліфікованих фахівців своєї справи!