5 порад як обрати готель для ділової поїздки

19/07/2019 16:55

Найдрібніші деталі можуть мати велике значення. П’ять порад, які допоможуть вам правильно обрати готель для відрядження:

1. Переконайтесь, що у готелю є позитивні відгуки. TripAdvisor та Booking — чудові місця для початку пошуку готелю. Спочатку подивіться на негативні відгуки, щоб побачити, чи є в них щось спільне. Якщо в кількох відгуках скаржаться, що підключення до інтернету ненадійне, значить з цією проблемою зіткнетеся і ви.
2. Все повинно бути в комплексі. Готель з рестораном, лобі баром і конференц-залами дозволяє легко і ефективно провести відрядження або ділову поїздку. Використовуйте конференц-зал як простір для проведення ділових зустрічей, а ресторан — як зручне місце для вечері.
3. Не забудьте перевірити наявність безкоштовного і безлімітного Wi-Fi. Деякі готелі обмежують щоденне використання Wi-Fi. Переконайтесь, що ви обрали готель з Wi-Fi, доступ до якого необмежений, щоб уникнути несподіваних платежів.
4. Перевірте наявність телефону в номері. Нова тенденція в модних готелях — прибирати зручності, такі як телефон у номері. Наявність телефону у вашій кімнаті може заощадити ваш час, якщо вам потрібно поставити питання на стійці реєстрації, і це, безумовно, дуже зручно, якщо виникне надзвичайна ситуація, коли ви знаходитесь у своєму номері.
5. Дослідіть околиці. Шукайте готелі поруч з місцем, де у вас буде зустріч, але також зверніть увагу і на околиці. Іноді місце зустрічі не є кращим районом для проживання.