Зелений шлях

Готель «Театральний» бере активну участь у русі за охорону навколишнього середовища і йде своїм «Зеленим шляхом».

Починаючи з 2016 року готель «Театральний» бере участь у всесвітній програмі «Година Землі».

«Година Землі» – щорічна міжнародна подія, організована Світовим фондом дикої природи (WWF). Проводиться в останню суботу березня в період з 20:30 до 21:30 і закликає всіх приватних осіб, організації, школи, муніципальні і комерційні установи – вимкнути світло і інші не життєво важливі електроприлади (крім ліфтів) на одну годину, щоб стимулювати інтерес до проблеми зміни клімату, енергетичного об’єднання людства.

Дизайн готелю відповідає еко-концепції: в обробці і текстилі використовуються натуральні матеріали, м’які натуральні тканини, переважає природна, спокійна колірна гамма.

Кожен номер укомплектований екологічними меблями, гіпоалергенною постільною білизною, текстилем та косметичними наборами, в номерах передбачена система вентиляції і кондиціонування.

Ресторан готелю «Театральний» пропонує гостям на вибір страви європейської та української кухонь, приготовані з використанням екологічно чистих і натуральних продуктів. У меню завжди присутні соки з свіжих фруктів та овочів, варення і соління, хлібобулочні та кондитерські вироби власного приготування.

Прибирання і прання в готелі здійснюється з використанням професійних безпечних для навколишнього середовища миючих засобів.

Розумна економія води в готелі досягається за рахунок установки аераторів на кранах в санвузлах і виробничих приміщеннях, а водопровідна вода проходить додатковий процес фільтрації, очищення і пом’якшення.

У готелі впроваджені і ефективно використовуються енергозберігаючі технології, такі як: рекуперація тепла, є власна автономна котельня, теплоізоляція приміщень готелю, економні лампи для освітлення, водоміри, датчики з фотодіодами і багато іншого.

Впровадження електронного документообігу в готелі допомогло суттєво знизити витрати паперу. Використаний папір, картон та ін. Целюлозна продукція, а також жерстяні, металеві, пластикові і скляні вироби здаються на вторинну переробку, побутові прилади, лампочки, батарейки, що вийшли з ладу – своєчасно і належним чином утилізуються.

Для персоналу готелю постійно проводяться тренінги, спрямовані на економію природних ресурсів.