ТОП 10 різдвяних фільмів

11/12/2020 19:14

10 різдвяних фільмів, які відразу ж після виходу в прокат стали справжньою класикою

Є величезна кількість класичних різдвяних фільмів, які були зняті протягом багатьох років, але не всі з них відразу ж полюбилися. Деякі з них лише через час були визнані одними з вершин даного жанру. Однак час від часу з’являються фільми, які відразу ж стають миттєвими хітами.

Касові збори також, як і реакція критиків, може багато що сказати про фільм. Проте, любов, яку глядачі відчувають до фільму, зазвичай також дуже помітна. Багато з цих фільмів досі дивляться щороку і, можливо, навіть стали святковою традицією, незважаючи на те, що деякі з них насправді з’явилися зовсім недавно.

10/10

Клаус (2019)

Клаус шокував весь світ, коли отримав «Оскар» за кращий анімаційний фільм. Цей факт гарантував моментальний успіх фільму, незважаючи на те, що він був одним з найбільш недооцінених фільмів, доступних на Netflix.

Абсолютно чарівний Клаус зумів розповісти дуже оригінальну історію, яка відбувається під час Різдва. Мало того, що вся сім’я може насолодитися цією доброю виставою, але і сама оповідь здається абсолютно непідвласною часу.

10/10 - Клаус - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з мультфільму “Клаус”

9/10

Один вдома (1990)

Через понад два десятиліття «Один вдома», як і раніше подобається у всьому світі. З появою на Disney + його ще частіше будуть показувати у всіх будинках світу. Касові збори фільму після виходу в прокат могли означати тільки одне – фільм подобається глядачеві.

Навіть після появи ряду сиквелів успіх оригінального фільму був обумовлений геніальністю комедійного фарсу, який до цих пір подобається абсолютно всім. Фільм, як справжнісінький фестиваль приколів, зрозумілий кожному, і він, як і раніше, дуже кумедний.

9/10 - Один вдома - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Один вдома”

8/10

Санта Клаус (1994)

Є багато суперечок про те, яка з різдвяних стрічок Тіма Аллена найкраща, але коли справа доходить до класичних різдвяних фільмів – «Санта-Клаус» безперечно має перевагу. Передумова фільму була абсолютно шокуючою.

Смерть Санти на початку фільму, а після – його заміна персонажем Аллена – абсолютно унікальна ідея. Це окупилося, оскільки і діти, і дорослі знайшли чим насолодитися в цьому святковому фільмі з родзинкою.

8/10 - Санта Клаус - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Санта Клаус”

7/10

Міцний горішок (1988)

Міцний горішок завжди буде класикою. Схоже, тепер уже всі визнали, що це дійсно різдвяний хіт, а не просто бойовик. Ця дійсно проривна роль Брюса Вілліса змусила всіх запам’ятати кілька знакових цитат з цього фільму.

Більш того, погляд Алана Рікмана на персонаж Ханса Грубера як і раніше є культовим і до цього дня, що доводить неймовірну продюсерську роботу. Можливо, фільм не кричав про різдвяний дух, але після його виходу в прокат глядачам стало зрозуміло, що це дійсно щось особливе.

7/10 - Міцний горішок - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Міцний горішок”

6/10

Секретна служба Санта-Клауса (2011)

Важко повірити, що з моменту виходу мультфільму «Секретна служба Санта-Клауса» пройшло майже десять років. Критики відразу визнали цей мультфільм класикою різдвяних фільмів, і касові збори безумовно підтвердили цей факт.

Проте, цей фільм щороку відкривають для себе нові і нові люди. Легенда про Артура продовжує зміцнюватися, як класика, адже все більше і більше людей усвідомлюють її комічність, пов’язану з фантастичними персонажами і приголомшливою анімацією.

6/10 - Секретна служба Санта-Клауса  - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з мультфільму “Секретна служба Санта-Клауса “

5/10

Грінч – викрадач Різдва (2000)

Завдяки Доктору Сьюзі, Грінч завжди був класичним персонажем різдвяних свят. Погляд Джима Керрі на персонажа привернув увагу глядачів, і народився кінематографічний хіт.

5/10 - Грінч - викрадач Різдва   - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Грінч – викрадач Різдва”

4/10

Різдвяні канікули (1989)

Чеві Чейза завжди будуть називати великим коміком, але, мабуть, одним з його найбільш пам’ятних фільмів став фільм «Різдвяні канікули». Жарт за жартом, один за одним, і всі вони дуже доречні.

Таких подібних різдвяних фільмів важко знайти. Фільмів над яким буквально будуть плакати від сміху і дорослі і діти.

4/10 - Різдвяні канікули   - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Різдвяні канікули”

3/10

Містер Джангл та різдвяна подорож (2020)

Містер Джангл та різдвяна подорож – найновіший фільм з нашого топа, але це прекрасний приклад фільму, який миттєво прирівняли до класики різдвяних фільмів. Від приголомшливих візуальних ефектів до чудової саундтрека – в цьому фільмі є вся чарівність ідеального різдвяного фільму, але також присутній і несподіваний сюжет.

Коли «перегорілий» винахідник шукає нове натхнення – на допомогу приходить його кмітлива онучка, щоб знову направити його на шлях істинний. На Netflix фільм став справжнім хітом і був прийнятий як публікою, так і критиками.

3/10 - Містер Джангл та різдвяна подорож - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Містер Джангл та різдвяна подорож”

2/10

Жах перед Різдвом

Все, до чого торкається Тім Бертон, стає культовим в тій чи іншій формі, і його версія Різдва не стала винятком. Хоча режисер не Бертон – «Жах перед Різдвом» має всі фірмові риси його робіт.

Джек Скеллінгтон, можливо, був королем міста Хеллоуін, але він дізнається про існування і закохується в місто Різдво. Його похмура, але при цьому абсолютно чудова арія стала справжнім хітом, який, здається, став свого роду саундтреком до різдвяного періоду. Одна тільки анімація робить цей фільм абсолютно культовим.

2/10 - Жах перед Різдвом - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з мультфільму “Жах перед Різдвом”

1/10

Ельф (2003)

Якщо і був фільм, який здивував публіку, так це «Ельф». Це ранній фільм в режисерській кар’єрі Джона Фавро, і дійсно важко не оцінити фільм, який переповнений святковими радощами.

Якимось чином привнісши ексцентричний гумор Уілла Феррелла в сімейний фільм і поєднуючи його з чудовим розповіддю, Ельф завжди вважався нестаріючої класикою, і касові збори того часу підтверджували це.

1/10 - Ельф - Готель Театральний Запоріжжя

Кадр з фільму “Ельф”

Джерело: ScreenRant